Gruaja mban burrin të vdekur në banesë prej ditësh, nderhyn policia

Gruaja mban burrin të vdekur në banesë prej ditësh, nderhyn policia

807
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Vlorës. Mësohet se një grua ka mbajtur të vdekur në banesë burrin e saj prej disa ditësh.

Bëhet fjalë për shtetasen Valentina Prenga, e cila dyshohet se ka probleme mendore. Ka qenë policia, që ka shkuar ditën e sotme në banesën e gruas, por që kjo e fundit nuk i ka hapur derën.

Në këtë mënyrë, mësohet se uniformat blu janë detyruar të thyejnë derën dhe të futen brenda. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “1 Maji” të qytetit të Vlorës, ku viktimë është shtetasi Llazar Prenga.

S'KA KOMENTE