Grindje me thika mes adoleshenteve,nje i plagosur

Grindje me thika mes adoleshenteve,nje i plagosur

467
SHPËRNDAJE

Një adoleshent ka mbetur i plagosur me thikë sot në Tiranë. 

Më datë 07.04.2021, rreth orës 15:15, në rrugën e “Kavajës”, në afërsi të një lokali si pasojë e një konflikti të çastit shtetasit K. K., 17 vjeç dhe M. T., 16 vjeç, kanë goditur me mjet prerës (thikë) shtetasin e mitur me iniciale A. B, 16 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. 

Sherbimet e Forcës së Posaçme “Shqiponjat” falë reagimit të menjëhershëm kanë bërë kapjen dhe shoqërimin e dy të dyshuarve si autorë të ngjarjes në Komisariatin e Policisë Nr.2, për veprime të metejshme hetimore. 

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë e  rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE