Greqi:Baba i katër fëmijëve, 47-vjeçari shqiptar i jep fund jetës

Greqi:Baba i katër fëmijëve, 47-vjeçari shqiptar i jep fund jetës

931
SHPËRNDAJE

Një 47-vjeçar shqiptar i ka dhënë fund jetës, ndërsa ishte në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në Greqi në Ampelophytos, komuna Pylos-Nestoros.

47-vjeçaro jetonte prej vitesh në Greqi dhe punonte në bujqësi. Po ashtu kishte edhe një market.

Mediat greke shkruajnë se 47-vjeçari ishte baba i katër fëmijëve.

S'KA KOMENTE