Greqi/Arrestohet këngëtari shqiptar, iu sekuestrua kokainë, kanabis dhe pistoletë

Greqi/Arrestohet këngëtari shqiptar, iu sekuestrua kokainë, kanabis dhe pistoletë

3008
SHPËRNDAJE

Policia ka arrestuar këngëtarin shqiptar, Arjan Begajt të cilit iu sekuestrua 50 gr kokainë dhe 1 kg kanabis sativa në Attica të Greqisë.

Në banesën e këngëtarit shqiptar policia greke gjeti edhe një pistoletë.

S'KA KOMENTE