Grabitet një biznes , autori me maskë e armë

Grabitet një biznes , autori me maskë e armë

178
SHPËRNDAJE

Në mes të ditës në një zonë plot me lëvizje grabitet një pikë një subjekt biznesi. Raportohet” se ngjarja ka ndodhur në kryeqytet tek zona e “Zogut të Zi”, ku është grabitur një dhënie kredie të vogla. Një person i maskuar, nën kërcënonin e një arme zjarri pistoletë ka marrë një sasi parash dhe është larguar me vrap.

Në ndjekje të autorit janë vënë shërbimet e Policisë, Shqiponjat, forca e posaçme operacionale. Grupi hetimor po këqyr kamerat për të identifikuar autorin.

S'KA KOMENTE