Grabitet gjatë natës xhamia Mbret, merret arka plot me para

Grabitet gjatë natës xhamia Mbret, merret arka plot me para

218
SHPËRNDAJE

Është grabitur gjatë natës xhamia Mbret në lagjen Kala të qytetit të Elbasanit. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se grabitës të maskuar kanë marrë arkën me para, që grumbullohen në ndihmë të të vërfërve dhe njerëzve në nevojë.

S'KA KOMENTE