Grabitet depoja e armeve ne Pashaliman.

Grabitet depoja e armeve ne Pashaliman.

187
SHPËRNDAJE

 

Depoja e armëve në Pashaliman është grabitur.

Siç bëhet e ditur në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë natës dhe janë vjedhur 3 armë automatike.

Mësohet se janë shoqëruar pesë ushtarakë në lidhje me këtë grabitje të paprecedentë në historinë e ushtrisë shqiptare.

S'KA KOMENTE