Grabitesit hyjnë forcërisht në banesë dhe dhunojnë të moshuarën

Grabitesit hyjnë forcërisht në banesë dhe dhunojnë të moshuarën

390
SHPËRNDAJE

Një grabitje ka ndodhur këtë mesditë në qytetin e Vlorës. 

Mësohet se pre e grabitjes ka rënë një e moshuar, që jetonte e vetme në fshatin Nartë. 

Grabitësit kanë hyrë forcërisht në banesën e të moshuarës, ndërsa dyshohet se e kanë dhunuar para se ta grabisnin.

S'KA KOMENTE