Goditi policin në krye të detyrës, arrestohet 57 vjeçari

Goditi policin në krye të detyrës, arrestohet 57 vjeçari

323
SHPËRNDAJE

Njoftimi i Plotë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit S. Sh, 57 vjeç, pasi ka kundërshtuar me dhunë punonjësit e Policisë si dhe ka goditur punonjësin e Policisë Bashkiake Kavajë, për shkak të detyrës.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të metejshme hetimore.

S'KA KOMENTE