Goditen me thike babë e bir ne Fier,arrestohen dy vellezerit

Goditen me thike babë e bir ne Fier,arrestohen dy vellezerit

811
SHPËRNDAJE

DVP Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasit A. B., 39 vjeç dhe G. B., 40 vjeç (vëllezër), banues në Qënas, Fier, pasi ditën e djeshme kanë goditur me thikë, për motive të dobëta, shtetasit H. B., 77 vjeç dhe A. B. Shtetasi A. B., pasi mori mjekim në spital, u largua në banesë, ndërsa 77-vjeçari ndërroi jetë ditën e sotme, në spital.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE