Godet mjeken dhe infermieren ne Fier,ne kerkim 28 vjecarja nga Levani

Godet mjeken dhe infermieren ne Fier,ne kerkim 28 vjecarja nga Levani

2693
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier shpallën në kërkim dhe po punojnë për kapjen e shtetases V. S., 28 vjeçe, banuese në Levan, Fier, pasi për motive të dobëta ka goditur shtetaset E. M dhe E. Sh (me detyrë mjeke dhe infermiere në poliklinikën mjekësore të qytetit të Fierit).
Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Mesohet se 28 vjecarja I ka goditur mjeken dhe infermieren me shkelma e grushta e më pas është larguar nga mjediset e poliklinikës. Menjeherebpas kësaj ngjarje është njoftuar edhe policia e Fierit ndërsa specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier kanë shpallur në kërkim dhe po punojnë për kapjen e shtetases V .S, 28 vjeçe, banuese në Levan, e cila për motive të dobëta ka goditur shtetaset E.M dhe E. Sh, mjeke dhe inferimiere në poliklinikën e Fierit.

S'KA KOMENTE