Gjyshi plagos me çifte mbesën 25-vjeçare ne Fier

Gjyshi plagos me çifte mbesën 25-vjeçare ne Fier

4885
SHPËRNDAJE

Gjyshi plagos me çifte mbesën e tij 25 vjeçe. Ngjarja mësohet se është aksidentale dhe ka ndodhur në zonen e njohur si Patos fshat. Paraprakisht dyshohet qe gjyshi ka qene duke pastruar nje arme zjarri tip cifte, kur kjo e fundit eshte shpkrepur aksidentalisht. Pas plageve te marra vajza eshte derguar per ndihme mjeksore ne spitalin e fierit ku mesohet se eshte jashte rrezikut per jeten.

S'KA KOMENTE