Gjykata e Fierit le ne burg profesorin e kantos , ai u...

Gjykata e Fierit le ne burg profesorin e kantos , ai u arrestua nga policia me akuzen e ngacmimit seksual te nje nxenese

1398
SHPËRNDAJE

Agron Bego profesori i kantos ne Shkollen e Mesme Artistike Jakov Xoxa ne Fier ka dale sot para togave te zeza. Ai eshte arrestuar me akuzen per ngacmin seksual te nxeneses se kesaj shkolle e cila e ka denoncuar me ane te nje video ne nje emisionin investigative.

Gjykata e rrethit Gjyqesor Fier e kryesuar nga Gjyqtare Igerta Hysi dhe Prokuror Ervisa Hyka kane vendosur Masen e vleresimit arrest me burg per 63 vjecarin Agron Bego profesor kanto ne liceun artistik ne Fier

S'KA KOMENTE