Gjendje e mjeruar e lagjeve të fshatit Suk të Roskovecit./Denoncimi i kandidates...

Gjendje e mjeruar e lagjeve të fshatit Suk të Roskovecit./Denoncimi i kandidates se LSI

1217
SHPËRNDAJE

Nënkryetarja e LSI, njëkohësisht kandidate për deputete në qarkun e Fierit, Kejdi Mehmetaj, ka denoncuar me pamje gjendjen e mjeruar të një prej lagjeve të fshatit Suk të Roskovecit.
Krahas videos së publikuar në rrjetet sociale, Mehmetaj shkruan se banorët e kësaj zone meritojnë më shumë investime dhe vëmendje.
“Shpresa për këta banorë është tek zgjedhjet e 25 prillit dhe brezi i ri që po angazhohet në politikë.” – thekson Nënkryetarja e LSI në postimin e saj.

https://fb.watch/4Jno2Gp1of/

S'KA KOMENTE