Gjendet trupi pajetë i nje 53 vjecari në trotuar

Gjendet trupi pajetë i nje 53 vjecari në trotuar

652
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kombinat, Tiranë, ku është gjetur pas shenja jete një burrë.

Bëhet me dije se rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

“Në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç. Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”njofton policia.

S'KA KOMENTE