Gjendet trupi i pajetë i nje 43-vjeçari,policia jep detajet

Gjendet trupi i pajetë i nje 43-vjeçari,policia jep detajet

890
SHPËRNDAJE

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.06.2022, në rrugën “Sali Nivica”, në banesë, është gjetur nga të afërmit, pa shenja jete, shtetasi A. S., 43 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

S'KA KOMENTE