Gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit në lumin Seman

Gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit në lumin Seman

2776
SHPËRNDAJE

Pas rreth 24 orësh kërkime, gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit në lumin Seman.Ne kerkimin e tij u angzhuan edhe polumbaret e FNSH TE ARDHUR NGA TIRANA. 14 vjecari kishte shkuar per te peshkuar ne lumin Seman prej mengjesit te se merkures se 10 gushtit ndersa mungesa e tij ne banese oret ne vijim kane shqetesuar familjaret te cilet kane shkuar ne bregun e lumit dhe kane pare atje rrobat dhe sendet qe ai kishte lene.Ata kane njoftuar policine fjate oreve te mbremjes ( ne oren 19:00 ) dhe me pas kane nisur kerkimet. Dyshohet se 14 vjecari eshte mbytur ne lumin Seman pasi ka hyre per tu lare ose ne tentative per te nxjerre grepat e ngecur

S'KA KOMENTE