Gjendet trupi i pa jete i nje 67 vjecari ne Fier dyshohet...

Gjendet trupi i pa jete i nje 67 vjecari ne Fier dyshohet se eshte mbytur tek “Vija e ngjales”

2679
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:00, në lagjen “Sheq i Madh”, Fier, në vendin e quajtur “Vija e ngjalës”, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi H. H., 67 vjeç, banues në Fier.

Nga verifikimet paraprake, dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE