Gjendet trupi i pa jete i nje 70 vjecari ne plazhin e...

Gjendet trupi i pa jete i nje 70 vjecari ne plazhin e Divjakes

239
SHPËRNDAJE

Divjakë/Informacion paraprak

Gjatë paradites, në plazhin e Divjakës, në vendin e quajtur “Kanali i Vaut”, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, një shtetas rreth 70 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake e viktimës nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE