Gjendet te pa jete ne banese 2 te moshuar

Gjendet te pa jete ne banese 2 te moshuar

935
SHPËRNDAJE

Informacion paraprak

Rreth orës 10:40, në fshatin Rrapëz, Lushnjë, janë gjetur në banesën e tyre, pa shenja jete, shtetasit L. K., 90 vjeç dhe Q. K., 81 vjeçe, të cilët dyshohet se kanë ndërruar jetë për shkak të asfiksisë nga gazi.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

S'KA KOMENTE