Gjendet pa jete nje grua 60 vjecare

Gjendet pa jete nje grua 60 vjecare

713
SHPËRNDAJE

Një grua është gjetur e vdekur në Vlorë pasditen e sotme. Sipas informacioneve gruaja rreth 60 vjeçe është gjetur pa shenja jete në një barakë. 

Ajo nuki është identifikuar ende dhe nuk dihen rrethanat e vdekjes. 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kësaj shtetaseje.

Njoftimi:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 05.04.2022, rreth orës 16:50, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, në një barakë, është konstatuar pa shenja jete, një shtetase rreth 60 vjeçe, e seksit femër e pa identifikuar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kësaj shtetaseje.

S'KA KOMENTE