Gjendet një person i pajetë në rrjedhën e lumit Vjosa

Gjendet një person i pajetë në rrjedhën e lumit Vjosa

639
SHPËRNDAJE

Një trup i pajetë është gjendur në rrjedhën e lumit Vjosa në Përmet. 

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, mesohet se viktima është 55-vjeçari Agim Pelushi.

Mësohet se ai ishte emigrant në Greqi dhe sapo ishte divorcuar nga bashkëshortja.

Nuk dihet ende si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave.

S'KA KOMENTE