Gjendet një grua e pajetë në një banesë 

Gjendet një grua e pajetë në një banesë 

366
SHPËRNDAJE

Gjendet një grua e pajetë brenda një banese te “Rruga e Kavajës” në kryeqytet. Policia është njoftuar nga banorët dhe ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes

S'KA KOMENTE