Gjendet nje grua e mbytur ne nje kanal vadites ne FIER

Gjendet nje grua e mbytur ne nje kanal vadites ne FIER

6987
SHPËRNDAJE

Në fshatin Hambar, në një kanal vaditës dyshohet se në kushte depresioni është vetëhedhur dhe është mbytur shtetasja R. H., 66 vjeçe, banuese në fshatin Tojkan, Fier.Nga kqyrja e trupit të viktimës nuk konstatohen shenja dhune dhe vdekja ka ardhur nga mbytja në ujë.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE