Gjendet nje “benz” i braktisur ne nje lagje te Fierit

Gjendet nje “benz” i braktisur ne nje lagje te Fierit

597
SHPËRNDAJE

Më datë 07.10.2018, në lagjen” 8 Shkurti”, në trotuar është gjetur i braktisur mjeti tip “Benz”. Nga veprimet e kryera rezultoi se targat e këtij mjeti janë të vjedhura në Tiranë. Po punohet për identifikimin e mjetit dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

 

S'KA KOMENTE