Gjendet i vetevarur 67 vjecari ne FIER

Gjendet i vetevarur 67 vjecari ne FIER

3950
SHPËRNDAJE


Mbrëmjen e sotme është gjetur i pajetë shtetasi Kristo Guri, i cili ishte raportuar i humbur nga familja rreth një javë më parë.

67 vjeçari sipas familjarëve vuante nga probleme të shendetit mendor, një nga të cilët ishte dhe skleroza.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:00, në fshatin Daullas është gjetur dyshohet i vetëvarur shtetasi K. G., 67 vjeç, banues në Fier.

Ky shtetas është shpallur në kërkim në datë 30.07.2021 për largim nga banesa dhe sipas familjarëve vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE