Gjendet i vdekur autori i vrasjes së çiftit shqiptar në Venecia

Gjendet i vdekur autori i vrasjes së çiftit shqiptar në Venecia

293
SHPËRNDAJE

Mbrëmjen e djeshme janë gjetur të vrarë me thikë një çift shqiptarësh në Venecia të Italisë.

Zbulimi i trupave është bërë nga karabinierët, të lajmëruar nga vajza e gruas e cila nuk kishte mundur të kontaktonte me të ëmën që pasdite.

Autoritetet italiane kanë bërë të mundur identifikimin e viktimave të cilët janë Mynevere Karabollaj 37 vjeç dhe Flonino Mërkuri 23 vjeç.

Autori i dyshuar i ngjarjes ishte ish bashkëshorti i gruas, i cili ka vrarë veten pas krimit që ka kryer. Trupi i tij është gjetur në një kompani në Mira, pranë Venecias.

S'KA KOMENTE