Gjendet i plagosur me thikë një 19-vjeçar, detajet e para

Gjendet i plagosur me thikë një 19-vjeçar, detajet e para

910
SHPËRNDAJE

Informacion paraprak

Më datë 21.02.2023, rreth orës 21:00, Salla Operative ka marrë njoftim se në afërsi të fushës “Ali Demi”, është dëmtuar, në rrethana ende të paqarta, dyshohet me mjet prerës shtetasi O. Sh., 19 vjeç.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/autorëve.

S'KA KOMENTE