Gjendet i pajetë në shtratin e lumit Vjosë 47-vjeçari

Gjendet i pajetë në shtratin e lumit Vjosë 47-vjeçari

460
SHPËRNDAJE

Njoftimi i policisë:

Memaliaj/Informacion paraprak.

Më datë 09.04.2021, në vendin e quajtur “Ura e Memaliaj”, në shtratin e lumit Vjosë është gjetur i pajetë shtetasi B. H., 47  vjeç, banues në Memaliaj.

Ky shtetas është larguar nga banesa në datën 31.03.2021, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Nga këqyrja paraprake në trupin e tij nuk janë konstatuar shënja dhune.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE