Gjendet i pajetë në banesë i ati i biznesmenit të vrarë në...

Gjendet i pajetë në banesë i ati i biznesmenit të vrarë në Durrës, dyshimet e para

298
SHPËRNDAJE

Gjendet i vdekur ne nje banese nje i moshuar ne lagjen 17 te qytetit te Durresit. Dyshohet se kishte disa dite qe kishte nderruar jete. Policia dhe ambulanca ne vend ngjarje. Ai banonte ne katin e 10 te nje pallati ne afersi te Ndermarrjes se Ujesjellesit Durres.

Bajrami ishte i ati i bisnesmenit te vrare ne plazhin e Durresit prane pallatit qe po ndertonte.

S'KA KOMENTE