Gjendet i pa jete nga familjaret , 37 vjecari

Gjendet i pa jete nga familjaret , 37 vjecari

1739
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë. Burime zyrtare të policisë bëjnë të ditur se në rrugën “Petro Marko” në Yzberisht, është gjetur nga familjarët e tij i pajetë në banesë, 37-vjeçari S. K. 

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë: 

Tiranë/Informacion paraprak 

Më datë 20.03.2022, në rrugën “Petro Marko” në Yzberisht, është gjetur nga familjarët e tij i pajetë në banesë, dyshohet i vetëvarur, shtetasi S. K., 37 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE