Gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person

Gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person

658
SHPËRNDAJE

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e Livadheve në Shkodër.

Viktima Endri Mustafa është një emër i njohur në qytetin e Shkodrës. Mustafa është arrestuar në vitin 2016 për grabitje e arsenal armësh së bashku me vëllezërit e njohur Bilali, Astrit dhe Brahim Bilalin, si dhe Ardit dhe Bekim Torishtën.

Nga ana tjetër emri i tij del në pistë edhe në vitin 2020 gjatë operacioni ‘’Maranaj’’ sërish për fajde, ku ai u shpall në kërkim policor.

S'KA KOMENTE