Gjendet e pa jetë ne banese 65-vjeçarja

Gjendet e pa jetë ne banese 65-vjeçarja

397
SHPËRNDAJE

NJOFTIMI I POLICISE
Mesditën e sotme, në lagjen nr. 8, Durrës, dyshohet se për shkak të rrjedhjes së gazit, nga një furnelë për ngrohje, ka rënë zjarr në banesën e shtetases H. G., 65 vjeçe dhe për pasojë, 65-vjeçarja ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE