Gjendet e djegur nje automjet ne nje fshat te Lushnjes, dyshohet se...

Gjendet e djegur nje automjet ne nje fshat te Lushnjes, dyshohet se eshte i autoreve te ngjarjes

1057
SHPËRNDAJE

Lushnjë
Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për ngjarjen në pedonalen e qytetit Lushnjë, të plagosur jashtë rrezikut për jetën janë edhe shtetaset E. S., 26 vjeç dhe M. Gj., 66 vjeçe.

Në fshatin Thanasaj, Lushnjë, është gjetur i djegur një automjet i cili dyshohet se është i autorëve.

Vijon puna intensive për identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes.

S'KA KOMENTE