Gazetarja e televizionit amerikan: Pse nuk është në burg Edi Rama…

Gazetarja e televizionit amerikan: Pse nuk është në burg Edi Rama…

203
SHPËRNDAJE

Gazetarja amerikane e televizionit, Fox News, Sara Carter i është rikthyer edhe një herë çështjes së fotos Rama-Obama.

Përmes një postimi në Twitter ajo ngre edhe pyetjen: “Pse nuk është në burg kryeministri shqiptar?”, ndërsa shton se një shtetas amerikan është në burg tashmë për këtë çështje.

“Skandal. Demokratët duan që asnjë media të mos flasë mbi të. Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë, pagoi 80 mijë dollarë për këtë foto me Obamën, përmes një qytetari amerikan i cili tashmë është në burg. Çfarë i ndodhi Obamës dhe Ramës? Pse ata nuk janë në burg”, shkruan Carter në postimin e saj.

S'KA KOMENTE