Furgoni përfundon në greminë në Qafë Muzinë, nuk dihet sa persona gjenden...

Furgoni përfundon në greminë në Qafë Muzinë, nuk dihet sa persona gjenden të bllokuar në mjet

219
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Qafe-Muzine, aty ku një furgon ka rënë në gremine dhe për pasojë ka të plagosur.

Mësohet se disa persona, numri fiks nuk dihet, gjenden ende të bllokuar në mjetin e tyre, ndërkohë nuk dihet as gjendja shëndetësore të personave që kanë përfunduar në gremine.

Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë, ne Qafe-Muzine, aty ku furgoni në fjalë humbi kontrollin dhe doli jashtë rruge, duke përfunduar në gremine.

S'KA KOMENTE