Furgoni doli nga rruga dhe përfundoi në greminë, rritet numri i viktimave...

Furgoni doli nga rruga dhe përfundoi në greminë, rritet numri i viktimave në Qafë-Muzinë

728
SHPËRNDAJE

Dyshohet të jetë 5 numri i viktimave që u regjistruan ditën e sotem pas një aksidenti të rëndë në Qafë-Muzinë, aty ku një furgon doli nga rruga dhe përfunoi në kanal.

Fillimisht u raportua për tre viktima por numri i viktimave dyshohet të jetë 5, pasi furgoni ra në greminë dhe pasagjerët u bllokuan brenda në të.

S'KA KOMENTE