FOTO/Lista me Fieraket më të kërkuar nga policia

FOTO/Lista me Fieraket më të kërkuar nga policia

23192
SHPËRNDAJE
  1. Lajm i Fundit.11/02/2018

Policia e shtetit ka shpallur listën e personave në kërkim të cilët janë dënuar nga drejtësia.Kjo eshte lista e perditesuar se fundmi nga policia e shtetit per personat te cilet jane denuar nga drejtesia. Disa prej tyre kane perfunduar ne prangat e policise dhe ndaj policia ka perditesuar listen e personave te kerkuar
Lista e te kerkuarve nga drejtesia shqiptare shkon ne gati 730 persona . Ne kete liste te gjatë e shpallurve në kërkim nga policia 80 prej tyre janë nga Fieri, Mallakastra, Patos dhe Roskoveci

 

 

 

 

o

 

 

 

 

S'KA KOMENTE