Zjarr dhe akull

Zjarr dhe akull

57
SHPËRNDAJE
Fotografi nga Konrad Kulis

Një ngjyra dramatike muzg e peizazhit te Islandës dhe qiellit te saj. Kjo eshte nje foto nga ajri gjate rrugës për në vullkan Holuhraun. Vullkani ka shperthyer per here  te fundit në vitin 2014

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.