Venecia ne debore/Foto

Venecia ne debore/Foto

23
SHPËRNDAJE

Eshte e rralle bora ne Venecia. Sheshi San Marko dhe gjithe Venecia eshte zbardhur nga bora. Bora ka surprizuar mijra turiste qe vizitojne vendin me te bukur ne bote.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.