Udhetim ne te shkuaren

Udhetim ne te shkuaren

57
SHPËRNDAJE

Fotografi e Lorane Yip.

Lorraine Yip e ka bere kete fotografi ne qendren historike te Camagüey ne Kube.

Ketu jemi ne nje makine Chevrolet Bel Air te vitit 1950- te.

Camagüey eshte listuar si pasuri boterore ne UNESCO. Ky qytet ka mbetur i paprekur qe prej vitit 1528 dhe ishin spanjollet qe e themeluan.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.