Takimi

Takimi

36
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Giovani Garcia

Një grua dhe fëmijë ne dushin e plazhit në Rio de Janeiro te Brazilit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.