Shtepia e endrrave

Shtepia e endrrave

82
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Tobias Hägg

Gjatë periudhes se fundit akullnajore, Suedia u mbulua nga akulli. Kur koha u ngroh dhe akulli shkriu, lumenj të panumërt dhe liqenet e mbuluan kete vend.

Në këtë imazh një ishull i vogël, i parë nga lart, eshte një prej gati 100.000 liqeneve të mrekullueshem te Suedisë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.