Rrrotulimi

Rrrotulimi

53
SHPËRNDAJE

“Nje sportiste e ka bere kete figure gjate interpretimit te saj dhe me ka qetesuar me menyren e interpretimit”, shkruan fotografi Calin Strajescus, i cili e fotografoi balerinen ne një kamp yoga në Karise te Danimarkës.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.