Rituali i lindjes se diellit

Rituali i lindjes se diellit

50
SHPËRNDAJE

Fotografi e Nitish Kumar
Një burrë duke qendruar ne ekuiliber mbi një gur mbi siperfaqjen e liqenit ‘Tamil Nadu’ ne Indi.

Kjo zonë eshte njohur për tempujt e saj, si dhe bukurinë natyrore.

“Njeriu po lan këmbët e tij”, thotë fotografi Neetesh Kumar, i cili realizoi këtë foto gjate lindjes se diellit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.