Rinoceronti i vrare nga gjahtaret ilegate ne AJ

Rinoceronti i vrare nga gjahtaret ilegate ne AJ

52
SHPËRNDAJE

Ky rinocerton eshte vrare nga gjuetaret ilegale ne nje park te Afrikes se Jugut. Dyshohet qe vrasesit e tij kane jetuar per nje jave ne xhungel duke e ndjekur dhe e kane qelluar me nje pushke te fuqishme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.