“Qielli qe leviz”/Foto/

“Qielli qe leviz”/Foto/

72
SHPËRNDAJE

Fotografi Lincoln Harrison eshte me të vërtetë nje kerkues dhe koleksionist për yjet duke shkrepur foto spektakolare te qiellit. Fotot e tij jane të pakrahasueshme .

Foto të yjeve u morën gjatë një periudhe deri në 15 orë në Bendigo, Australi mbi Liqenin Eppalock .

Foto qe shihni jane kapur duke përdorur një lente të gjatë ekspozimi dhe pamjet krijohen kur Toka rrotullohet, duke dhënë përshtypjen e yjeve që lëvizin nëpër qiell. Lincoln, 36 vjeç, bleu kamerën e tij të parë vetem disa vjet me pare

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.