Perendim ne Vlore

Perendim ne Vlore

835
SHPËRNDAJE

Vlora eshte nje nga qytetet me te lakmuar nga turistet vendas dhe te huaj, ajo si cdo vit i mirepret ata te cilet kerkojne ti kalojne pushimet ne bregdetin e bukur dhe te vecante te ketij qyteti. Perendimi i diellit terheq gjithashtu dhe shume fotografe.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.