Parajsa e Patagonise

Parajsa e Patagonise

81
SHPËRNDAJE

Fotografi nga Roger Smith

Bukuria e njohur e rajonit te Patagonise në Kilit është ilustruar në këtë foto të Luginës franceze në Torres del Paine ne Park Kombëtar.

Lugina është e rrethuar nga maja fluturuese prej graniti me gjatesi prej 19-miljesh te emertuara “Cordillera del Paine” dhe kjo qe shikoni ne foto eshte pika qendrore e parkut.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.