Nje portret i perkryer

Nje portret i perkryer

44
SHPËRNDAJE

Kjo eshte nje grua Indiane qe jeton afer kufirit me Tibetin.

Ajo ka nje veshje tradicionale me shume se 300- vjecare.

Popullsia ne kete zone te botes eshte ne shumice budiste dhe ruan me fanatizem traditat e saj.

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.